אודות האתרים העיצוב קידום תיק עבודות צור קשראז מי אנחנו?

אינדיגו עיצוב ואתרים מתמחה בבניית אתרי אינטרנט מקצועיים תוך שימוש בידע עיצובי נרחב. 

על פי ראייתנו, אתר הוא לא תוכנה, אלא כלי פרסומי שנועד להביא את הלקוח הפוטנציאלי לעשות מעשה, לפעול: אם זה לרכוש מוצר, להירשם, ליצור קשר או כל מטרה אחרת. כדי להשיג את המטרה אנו משתמשים בידע העיצובי המתקדם לצורך הבנת המשתמש, מה הוא רואה, מה יכול לעשות מכאן ואיך גורמים לו להתקדם לעבר המטרה. אנו משתמשים בחוקי העיצוב והפרסום של המשרדים הגדולים ביותר. החל בהעברת המסר הראשי והמשני, קריאה לפעולה, יחסי אמון וכו' ועד אלמנטים של עיצוב כגון אקטיב ספייס, פרוקסימיטי, יצירת פוקל פוינט וכו'. כשהמטרה ברורה והכלים נגישים – הדברים נהיים פשוטים.

האני מאמין של החברה הוא כי לכל עסק יש אופי ייחודי ויש להתאים לו את העיצוב הנכון. אנו שוקדים על הפתרון הייחודי וההצעה הייחודית המותאמים לכל עסק ועסק בנפרד ומשלבים עיצוב גרפי לפרסום איכותי, תכנות חכם של אתרי אינטרנט, קידום אתרים וייעוץ עסקי בכדי לתת מענה מקיף, איכותי ומושלם.

 


אתרי אינטרנט

אינדיגו עיצוב ואתרים הינה חברה שמתמחה בבניית אתרים בעיצוב אישי. האתרים שאנו בונים אינם תבנית מוכנה אלא נתפרים בדיוק לצרכי הלקוח לפי דרישותיו ובהתאם לאופי העסק שלו: אין חובה שהכפתורים יהיו בצד ימין, אין חובה שהרקע יהיה אחיד. העסק שלך שונה מכל אחד אחר ולכן האתר שלך צריך להראות בצורה המתאימה ביותר לעסק שלך.

למרות שהעיצוב הוא אישי, ישנו עקרון עיצוב אחד שאנו דוגלים בו: עיצוב נקי. עיצוב נקי, ברור ומדויק יוצר תחושת יוקרה ומעיד על איכות המוצר או השירות ומסיר מגבלה של אמון. עיצוב מסוג זה ממקד את הגולש בהתקדמות לכיוון מטרת האתר והופך את השהות בו לנעימה יותר.

כל האתרים שאנו בונים מכילים בתוכם מערכת ניהול תוכן לשימוש בעל האתר. גם מערכת זו נבנית לפי צרכי הלקוח ולכן עדכון אתר מתבצע בצורה פשוטה ונוחה בזמן המתאים לכם. 

אינדיגו עיצוב ואתרים מאפשרת לעסקים לקדם עצמם בזירת האינטרנט. בעידן הגלובליזציה המאפיין את ההווה ומסמן את דרך העתיד, יכולה חנות קטנה ברחוב צדדי לחדור לשוק העולמי באמצעות שיווק נכון. אתר האינטרנט שלך משמש כיישות מקשרת וככרטיס הביקור שלך בפני לקוחות פוטנציאליים 

אינדיגו עיצוב ואתרים תוודא כי אתר האינטרנט שלך ייצג אותך נאמנה, באופן איכותי ובר התמודדות בזירה המקומית ובזירה הבינלאומית.

 

עיצוב

עיצוב זה הכל. שני אתרי אינטרנט יכולים להיות בעלי אותם מאפיינים ועם אותו מס' כניסות אבל כמובן שלא יצליחו באותה המידה. העיצוב הוא זה שמשפיע. עיצוב נכון הוא כלי להשגת מטרה ולהביא את הגולש לביצוע פעולה מסויימת כגון יצירת קשר או קניית מוצר. עיצוב אחד יכול להצליח ואחד לא. 

עיצוב נכון זאת המומחיות שלנו. אפיון העסק, הבנת קהל היעד, העברת המסר העיקרי בצורה ברורה, בחירת שילובי צבעים שישדרו אמינות ורלוונטיות ומיקום האלמנטים על השטח הם חלק מהגורמים שיעשו את ההבדל וימשכו את הלקוח לכיוונכם.

אנו דוגלים ביישום עקרונות השיווק של משרדי הפרסום הגדולים ביותר ליצירת עיצוב מונחה פרסום. בשיתוף עם הלקוח, אנו בודקים מיהו קהל היעד הפוטנציאלי, מאפיינים את העסקים המתחרים ומעבירים את המסר בצורה ברורה, חדה וחכמה עיצובית.קידום אתרים

בקידום אתרים, כמו בנדל"ן, המשקל הוא על לוקיישן לוקיישן לוקיישן. לא משנה כמה האתר שלך מוצלח - אם לא נכנסים אליו לקוחות פוטנציאליים זה כמו לשים חנות מרהיבה באמצע המדבר. לעומת זאת, לאתר במיקום טוב יכנסו לקוחות פוטנציאליים ואם האתר בנוי בצורה חכמה - המתכון להצלחה בידכם.

אנו באינדיגו עיצוב ואתרים שמים דגש על בניית האתר בצורה כזו שמנוע החיפוש גוגל יוכל לקרוא את תוכן האתר ולאפשר הצגתו בתוצאות מנוע החיפוש. אך קידום אתרים אינו מסתכם רק בבניית אתר הקריא לגוגל. 

ברגע שמנוע החיפוש מצליח לקרוא את תוכן האתר הוא יודע אם האתר רלוונטי לביטוי החיפוש או לא, אבל גם רלוונטיות אינה מספיקה כדי להופיע גבוה יותר בתוצאות. הגורם המשמעותי ביותר מבחינת מנועי החיפוש הוא חשיבות האתר. יכול להיות אתר שמאוד רלוונטי לחיפוש אך הוא לא חשוב באותה מידה כמו אתר אחר ולכן יופיע נמוך יותר בתוצאות החיפוש. למשל, אתר שמפורסמת בו כתבה מפורטת ומושקעת יכול להופיע נמוך יותר בתוצאות החיפוש מאתר חדשות גדול שפרסם כתבה טובה פחות. 

אנו יודעים היטב מה נדרש כדי לזכות בתשומת לב מנועי החיפוש ולגרום לאתרך להופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש.

תיק עבודות

שנדבר?

ניתן ליצור עמנו קשר באחת מהדרכים הבאות:
טל. 077-7505566
פקס. 077-5558988
דוא"ל. info@ndg.co.il

כתובת למשלוח דואר:
ת.ד. 71,
שמשית, 17906